Wyprawka szkolna

Wyprawka szkolna - przygotuj się już dzisiaj! Tornistry i plecaki. Pomoce naukowe. Akcesoria szkolne. Artykuły plastyczne i piśmiennicze. Zapraszamy!

Więcej

Nowości wydawnicze i podręczniki szkolne

Nowości wydawnicze już w sprzedaży. Tylko u nas kupisz całą serię wspaniałego wydania Harry Poter. Polecamy również duży wybór książeczek dla dzieci w wieku 1-4 oraz dla młodzieży. Pamiętaj: podczas wakacji też się czyta! W sprzedaży również podręczniki szkolne. Realizujemy zamówienia grupowe pod przedszkola i szkoły. Zapraszamy do współpracy!

Więcej

Konkurs Coolpack

Uwaga! 10 lipca wystartowaliśmy z kolejną edycją Konkursu "Ja i mój CoolPack". Weź udział - czekają wspaniałe nagrody. Szczegóły konkursu w sklepach JAN-PES w Tucholi: ul. Kościuszki 1b oraz ul. Garbary 2. Zapraszamy.

Więcej

Poszerzamy nasz dział publikacji

Specjalnie dla Was cały czas poszerzamy nasz dział publikacji. Już dzisiaj dysponujemy ponad 800 tytułami, cały czas zaopatrując się w nowe. Posiadamy bestsellery i nowości wydawnicze ze wszystkich dziedzin. Sprowadzamy także książki na zamówienie w ciągu 24 godzin bez kosztów wysyłki. Zapraszamy do naszego sklepu w Tucholi przy ul. Kościuszki 1b.

Więcej

Urodziny!

DRODZY KLIENCI! JUŻ NIEDŁUGO - 15 MAJA, BĘDZIEMY ŚWIĘTOWAĆ 1 URODZINY NASZEGO SKLEPU PRZY UL. KOŚCIUSZKI 1B W TUCHOLI. BĘDĄ UPOMINKI, RABATY NA WYBRANE PRODUKTY DO 30%, WYPRZEDAŻE. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Więcej